Kamila Jędrzycka Biuro Tłumaczeń

1% podatku

Corocznie przekazujemy jeden procent naszego podatku na organizacje pożytku publicznego. Z doświadczenia wiemy, że jeszcze nie wszyscy zdecydowali się na przekazanie jednego procenta i nie wszyscy wiedzą, komu przekazać podatek w sposób gwarantujący jego wykorzystanie zgodne z intencjami. Dlatego prosimy i zachęcamy wszystkich Gości naszej strony do zapoznania się z rekomendacjami poniżej – apelujemy o przekazywanie podatku na rzecz zaprzyjaźnionych z nami bliźniaczek – Oliwki i Zuzi oraz na rzecz Fundacji S.O.S. dla Zwierząt w Chorzowie-Maciejkowicach.

Rekomendacje

Pomoc dla Zuzi i Oliwki
Pomoc dla Fundacji S.O.S dla Zwierząt

Kochamy jamniki i nie tylko ...

Pod tym hasłem kontynuujemy naszą pomoc dla FUNDACJI S.O.S. DLA ZWIERZĄT w Chorzowie-Maciejkowicach, z którą współpracujemy już od czterech lat. Przez ten czas przewinęły się przez Maciejkowice dziesiątki psów, kotów i innych porzuconych, zaniedbanych i dręczonych zwierząt. Każde zwierzę jest przyjmowane tam tak, jakby było jedyne i najważniejsze, poświęca mu się czas, środki na leczenie i pielęgnację, a przede wszystkim serce. A potem szuka mu się domu, czasem najpierw tymczasowego, ale docelowo domu stałego. To wszystko robi charytatywnie niewielka grupa osób z pomocą wolontariuszy, nie pobierając za to wynagrodzenia. Od 2012 roku Fundacja otrzymała status schroniska dla zwierząt Psia Chata. Apelujemy do wszystkich czytelników naszej strony o pomoc w utrzymaniu i leczeniu zwierząt, o przekazywanie informacji o czekających na dom psach i kotach znajomym – może wśród Państwa znajdzie swój stały dom jeden z mieszkańców Fundacji?

Egal wie wenig Geld und Besitz du hast, einen Hund zu haben, macht dich reich! Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, ale mając psa jesteś bogaty! (Louis Sabin)