Kamila Jędrzycka Biuro Tłumaczeń

O nas

Tradycja

Działamy już — w różnych formach prawnych — od 20 lat. Mamy na koncie wieloletnią współpracę zarówno z tłumaczami przysięgłymi, jak i tłumaczami — specjalistami danych dziedzin, którzy dzięki doświadczeniu są w stanie sprostać wymogom wciąż rozwijającego się rynku, a także presji czasu, wykonując przy tym tłumaczenia na najwyższym poziomie.

Właściciele Biura, sami będąc długoletnimi tłumaczami przysięgłymi, nie tylko znają doskonale swój własny warsztat pracy tłumacza, ale również starają się zarządzać Biurem
w taki sposób, aby z jednej strony móc współpracować wyłącznie z wysoko wykwalifikowanymi tłumaczami, a ze strony drugiej mieć coraz większe grono wiernych
i zadowolonych klientów.

Skuteczność

Specjalizujemy się zarówno w tłumaczeniach pisemnych, jak i ustnych z różnych branż, obsługując bardzo szeroki wachlarz języków. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, jakości i terminowości wykonywanych tłumaczeń udało nam się pozyskać zaufanie wielu klientów indywidualnych i korporacyjnych, którzy — pomimo wzrostu konkurencji na rynku — regularnie korzystają z naszych usług.

Spełnianie oczekiwań naszych Klientów co do formy, jakości i terminu naszych tłumaczeń jest naszym priorytetowym zadaniem. A przy tym dbamy o to, aby nasze ceny pozostawały w idealnej równowadze do jakości oferowanych przez nas usług tłumaczenia.

Jakość

Posiadamy certyfikat systemu ISO 9001:2008. Zostaliśmy również wpisani do katalogu Rzetelnych Firm KRD. Przestrzegamy Polityki Jakości w każdej sferze naszej działalności. Jesteśmy członkiem Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej.

Referencje

Kochamy jamniki i nie tylko ...

Pod tym hasłem kontynuujemy naszą pomoc dla FUNDACJI S.O.S. DLA ZWIERZĄT w Chorzowie-Maciejkowicach, z którą współpracujemy już od czterech lat. Przez ten czas przewinęły się przez Maciejkowice dziesiątki psów, kotów i innych porzuconych, zaniedbanych i dręczonych zwierząt. Każde zwierzę jest przyjmowane tam tak, jakby było jedyne i najważniejsze, poświęca mu się czas, środki na leczenie i pielęgnację, a przede wszystkim serce. A potem szuka mu się domu, czasem najpierw tymczasowego, ale docelowo domu stałego. To wszystko robi charytatywnie niewielka grupa osób z pomocą wolontariuszy, nie pobierając za to wynagrodzenia. Od 2012 roku Fundacja otrzymała status schroniska dla zwierząt Psia Chata. Apelujemy do wszystkich czytelników naszej strony o pomoc w utrzymaniu i leczeniu zwierząt, o przekazywanie informacji o czekających na dom psach i kotach znajomym – może wśród Państwa znajdzie swój stały dom jeden z mieszkańców Fundacji?

Egal wie wenig Geld und Besitz du hast, einen Hund zu haben, macht dich reich! Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, ale mając psa jesteś bogaty! (Louis Sabin)